Hakkımızda

Otomobil tutkusunu bilgi, tecrübe ve değer katma arzusuyla birleştiren DZ Otomotiv, yeni ve ikinci el alım-satım hizmetlerinde eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedefler.

Teknoloji, tasarım, kalite standartları ve eşsiz sürüş deneyimi ile kendini ispat etmiş değerli markaları bir araya toplayarak oluşturduğu orta ve üst segment otomobil portföyü ile müşterilerin talep ve arzularını en üst düzeyde karşılamayı garantiler.

Her araç markasının temsil ettiği değerleri aktarmaya, kapsamlı bir bilgilendirme ve yönlendirmeyle hizmeti yönetimini şekillendirmeye önem verir. Alım-satım işlemlerinin her aşamasını titizlikle yürüten DZ Otomotiv, müşteri memnuniyetini daima yükseltmeyi hedefler. Bu yüzden kalite, güvenilirlik ve güler yüzlü hizmet anlayışından asla ödün vermez.

Sektörü ve gelişmeleri yakın takip edip ihtiyaçları, çözümleri en doğru şekilde tespit ederek fiyatları sektörün dinamiğine göre şekillendirir. “Adil fiyat, adil hizmet politikası” felsefesini ilke edinmiştir.

Sadece müşterilerle değil, çalışanlarımızla da sürdürülebilir bir gelişme ve ilerleme sağlama; pazarda değer oluşturan bir şirket olma hedefiyle yola çıktı. “Kaliteli hizmet, mutlu müşteri” anlayışıyla çalışan DZ Otomotiv, ihtiyacınızdan daha fazlasını sunmak için sizi bekliyor.

VİZYON

Güvenilir, kaliteli hizmet anlayışı ve doğru fiyatlandırma ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunmaktır.

MİSYON

Sektörde fark oluşturarak tercih edilen, insan odaklı yaklaşımı ve hizmet anlayışıyla örnek bir şirket olmaktır.

OLMAZSA OLMAZLARIMIZ

EŞSİZ HİZMET DENEYİMİ

Alım-satım hizmetlerindeki her süreci, eşsiz bir müşteri deneyimine dönüştürerek ihtiyaçların ötesinde bir anlayış benimsiyoruz.

ADİL FİYAT ANLAYIŞI

Pazarın dinamiği ve değişen koşulları da göz önünde bulundurarak daima adil fiyat politikasıyla ilerliyoruz.

UZMANLIK

Kalitesi, teknolojisi ve eşsiz özellikleriyle değer katan otomobil markalarını en iyi şekilde temsil etmek için bilgi ve donanımımızla sağlam köprüler kurmak için çalışıyoruz.

İNSAN ODAKLI YAKLAŞIM

Hem çalışanlarımızı hem de müşterilerimizi merkeze aldığımız çalışma sistemimizle değerlere, arzulara ve isteklere önem veriyoruz.